| Power(Prime) | 11.5KW/50HZ, 14.6KW/60HZ |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 2 cylinder |
| Displacement(L) | 1.651 L |
| Engine Output Power | 25KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | ISUZU |
| Genset type | Open type, Silent type |
| मॉडल संख्या | जीपीई2वी80 |
|---|---|
| उत्पाद का प्रकार | वी-ट्विन, 4 स्ट्रोक, पानी से ठंडा |
| ईंधन | डीज़ल |
| रेटेड आउटपुट पावर (किलोवाट) | 12 किलोवाट(16.32 एचपी)/3000 14 किलोवाट(19.0 एचपी)/36000 |
| अधिकतम आउटपुट (किलोवाट) (एचपी) | 12.5 किलोवाट(17.0 एचपी)/3000 14.5 किलोवाट(20.0 एचपी)/36000 |
| मॉडल संख्या | जीपीई292एफ |
|---|---|
| उत्पाद का प्रकार | दो सिलेंडर, 4-स्ट्रोक, एयर-कूल्ड |
| ईंधन | डीज़ल |
| नामित शक्ति (किलोवाट) (एचपी) | 14 ((19.0)/3000 15.5 ((21.0)/36000 |
| अधिकतम आउटपुट (किलोवाट) (एचपी) | 15 ((20.5)/3000 16 ((22.0)/36000 |
| मॉडल संख्या | GPE2V88F |
|---|---|
| उत्पाद का प्रकार | वी-ट्विन, 4-स्ट्रोक, एयर-कूल्ड |
| ईंधन | डीज़ल |
| रेटेड आउटपुट पावर (किलोवाट) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| अधिकतम आउटपुट (किलोवाट) (एचपी) | 12.5 ((17.0)/3000 14.5 ((20.0)/36000 |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |