| बिजली दर | 10kva |
|---|---|
| आवृत्ति | 50HZ / 60HZ |
| इंजन | पावरफ्रेंड 292F |
| वोल्ट | 230/400 |
| Alternator | 100% तांबा |
| इंजन | कमिंस/आईवीईसीओ डीजल जेनरेटर सेट स्मार्टजेन |
|---|---|
| आवर्तित्र | प्राप्त स्टैमफोर्ड |
| नियंत्रक | स्मार्टजेन 6110 |
| चरण | 3 चरण |
| वारंटी | एक वर्ष |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , water cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| पावर (प्रधानमंत्री / स्टैंडबाय) | 7000W / 7000KVA |
|---|---|
| आवृत्ति | 50/60 हर्ट्ज |
| वर्तमान | 15A |
| वोल्ट | 220/230 / 240V |
| इंजन | 192FAE |
| Light type | 4X1000W / 4x400w metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W / 4x400w metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , water coled, Kubota |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled , |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |