| पावर ((प्रिमाइज़/स्टैंडबाय) | 250 केवीए 200 किलोवाट |
|---|---|
| आवृत्ति | 50/60 हर्ट्ज |
| मौजूदा | 360ए |
| वोल्टेज | 220V/380V, 230V/400V |
| इंजन | पर्किन्स/1506ए-ई88टीएजी3 |
| Power(Prime/Standby) | 6.5KVA / 7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke engine |
| Standby power | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE , 1 cylinder Air cooled diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 186FAE diesel engine |
| बिजली दर | 5KW |
|---|---|
| आवृत्ति | 50HZ / 60HZ |
| इंजन मॉडल | 186FAE |
| वोल्ट | 230 |
| Alternator | विकल्प |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| बिजली दर | 10kva |
|---|---|
| आवृत्ति | 50HZ / 60HZ |
| इंजन | पावरफ्रेंड 292F |
| वोल्ट | 230/400 |
| Alternator | 100% तांबा |